mastička z Měsíčku lékařského

DOMÁCÍ mastička z MĚSÍČKU LÉKAŘSKÉHO

Objem 520 ml ve skle za 342 Kč

MĚSÍČEK LÉKAŘSKÝ je bylinka, kterou dnes známe především jako okrasnou květinu původem z orientu hojně používanou již ve starém EGYPTĚ a PERSII i v dalších státech středomoří.

Je známa jako ANTISEPTIKUM tedy mastička k léčbě poranění a zánětů pokožky
ŘÍKÁM POKOŽKY!!! nikoli poškození tkání hloubkovými ranami prosím. To je velký rozdíl.
Na poškozené tkáně máme SMOLOVOU MAST.

Pro umělé pěstování je nejvhodnější slunečné a teplé stanoviště tedy i naše zem IZRAEL což není arabská země pro dnešní sběratele povrchních info. Aby nedocházelo k mýlce.

ANTISEPTICKÉ a ANTIBAKTERIÁLNÍ jiným slovem řečeno PROTIZÁNĚTLIVÉ účinky se u MĚSÍČKU LÉKAŘSKÉHO používají vnitřně za účelem pročistění krve a organismu, k podpoře krevního oběhu, ke zmírnění zánětů sliznic trávicího ústrojí, ke zvýšení tvorby žluči při onemocnění jater, ke snížení krevního tlaku a mírnému zpomalení srdeční činnosti.

Nyní byste si mohli říci….. co to tady plácá za kraviny. Vždyť píše o mastičce a jak mohu užívat mastičku vnitřně na výše uvedené zdravotní problémy.
Ne ne přátelé přírodních léčivých produktů neplácám nesmysly ale popisuji veškeré účinky bylinky tedy MĚSÍČKU LÉKAŘSKÉHO a k vnitřnímu užívání vyrábíme i MED z MĚSÍČKU LÉKAŘSKÉHO a olej z MĚSÍČKU LÉKAŘSKÉHO, které najdete na dalších našich stránkách o olejích a medech nebo na hlavní stránce Léčivé produkty bez chemie vyrobené tradičními metodami.

Tak a nyní zpět k mastičce.

MAST z MĚSÍČKU LÉKAŘSKÉHO se užívá na křečové žíly, hnisavé rány, pohmožděné svaly a bércové vředy, omrzliny, popáleniny a plísňová onemocnění.

Do určité míry dubluje používání SMOLOVÉ MASTI, neboť obsahuje čtyři druhy PRYSKYŘICE stejně jako všechny naše mastičky, ale obsahuje i bylinky a proto je vhodná především pro děti od kojeneckého věku.

Níže nyní uvedu jen některé účinky mastičky z MĚSÍČKU LÉKAŘSKÉHO. Jiné si můžete snadno najít na internetu nejlépe na webu Bylinky pro všechny kde doktor MLČOCH popisuje účinky snad veškerých bylinek, které existují a jsou tam i praktické rady a návody.
V e-shopech jsou uvedeny také, ale jako přes kopírování a jen některé se zaměřením především na prodej více či méně.

Účinky MĚSÍČKU LÉKAŘSKÉHO:

– detoxikace, čistí krev
– žloutenka, hepatitida
– zánět žil
– omrzliny
– spáleniny, popáleniny
– rakovina prsu jako doplňková léčba
– plísně a kvasinky v okolí pochvy
– kvasinka onychomykóza
– stařecké skvrny
– nemoci žaludku
– nemoci střev
– žaludeční vředy
– zánět tlustého střeva – kolitida
– krev v moči při a po zánětech
– virová onemocnění
– otrava krve toxeménie – zaplavení
krve jedem z baktérií
– problém po očkování
– nemoci jater
– škrkavky
– bradavice
– svrab
– zánět kostní dřeně

MĚSÍČEK LÉKAŘSKÝ je jednou z hlavních gynekologických bylinek.
Upravuje nepravidelnou a bolestivou menstruaci, mírní klimakterické potíže, utlumí akutní gynekologické záněty.

Pokud výše uvedené účinky převedu do praxe zánět žil takové to povrchové pálení žil na nohách zejména kdy není nic vidět nebo naopak je vidět zarudlý pruh na tepně mazat třikrát denně na noc namazat více a překrýt gázou prodyšnou.

Spáleniny a popáleniny od slunce, přimého ohně nebo vařících předmětů také mazat a mazat několikrát za den.
Pokud to uděláte hned nevzniknou ani puchýře a rány se rychle hojí.

V případě kvasinek v okolí pochvy namazat i vnitřně částečně bát se nemusíte neboť to není chemie a kvasinky jsou podobné jako plísně.
A tak bych mohla pokračovat jěště dlouho, ale základem všeho je pravidelné mazání nikoli nahodilé jednou za čas a již vůbec ne použít mastičku např. v objemu 100 ml atd. levnější než naše a myslet si, že Vám málo za méně než u nás zvlášt ze sádla vepřového ze supermarketu pomůže.

Ono je sice sádlo nejbližší svým složením lidskému tuku, ale přepařené syrové sádlo nikoli škvařené.
U nás je základní surovina pravé DOMÁCÍ MÁSLO. Nikoli BAMBUCKÉ, které je novým trendem, ale z máslem nemá nic společného neboť je to rostlina konkrétně strom ze kterého se získává.

Více o mastičkách tedy proč ano a proč ne u nás případně, proč výroba a účinky tak a nikoli jinak, jak je běžné a hlavní důvody proč průmyslové produkty nefungují což řada z Vás zná sama jsou napsané v článku níže DOMÁCÍ JITROCELOVÁ MASTIČKA.

S pozdravem Vaše holky

Jami, Beata, Sophii a Šárka