Borůvková pleťová maska, krém, balzám do koupele

PLEŤOVÁ MASKA ale i KRÉM a BALZÁM do koupele

Objem 580 ml ve skle za 374 Kč, objednávka na odkazu: Výdejní místa

PLEŤOVÁ MASKA, KRÉM a BALZÁM DO KOUPELE tedy jinak řečeno bylinková mastička bez chemie, která se používá třemi různými způsoby a spojuje v sobě několik účinků v jednom BYLINKOVÉM produktu.
Není to žádný kosmetický přípravek. Jsou to jen a pouze bylinkové produkty.
V tomto produktu jsem spojila naše židovské tradice a účinky PRYSKYŘIC s vašimi borůvkami a léčivou silou přírody.

Že jsou BORŮVKY plné antioxidačních látek, tak to by měl vědět každý, kdo se zajímá o přírodní produkty.
Každá žena a někteří muži stále ve větší míře také budou vědět, že se antioxidanty chlubí všechny drahé kosmetické přípravky na PLEŤ od všech světových firem z kosmetického průmyslu.

Málokdo si ovšem uvědomí skutečnost proč se v reklamách stále znova a znova říká něco nového.
Právě jsme vyvinuly….vy za to stojíte….obsahuje to a to ovoce….atd.
Dokonce jsem již zahlédla reklamu na BIO masku.
No to je teda SUPER!!! A co Vám prodávaly před tím? Proč stále vše inovují, když to před tím nabízely jako dokonalost sama a jak vše perfektně funguje.

Co říkáte lidičky? Zamysleli jste se někdy nad tím? Je to jako s práškem na praní. Jako s prostředky na nádobí. Je to jako se vším.
Jen reklama která prodává. Nic jiného.

Čím jste vlastně do teď prali? To nebyly účinné prášky na praní, že musí vyvíjet stále nové?

Minulý rok jsem při jedné ojedinělé procházce lesem brzo na jaře zjistila, že zde v BRDECH jsou lesy plné borůvčí tedy když dá příroda i BORŮVEK.
Zrovna se vše probouzelo po zimě k životu a pučely mladé lístečky.
Když jsme dorazily se Sophii domů zjistila jsem čtením a studiem, jak jsou u Vás BORŮVKY oblíbené pro své účinky i chuť a řekla jsem si, proč jejich sílu přírody nevyužít pro naše produkty a tím pádem i pro Vás.

SMOLOVÁ MAST je vyrobená tak, že se jedná o čistou mastičku bez BYLINEK.
Teprve do základu této mastičky se přidávají bylinky podle druhu tedy KOPŘIVY, JITROCEL, KOSTIVAL atd. jak jsou zde na naší stránce popsané podle účinků a použití.
SMOLOVÁ MAST, kterou zde máte ( budete mít ) popsanou výše na naší stránce je jak z výrobního hlediska tak i z hlediska účinků naprosto unikátní, a to se nechci vychloubat prosím.
Základ SMOLOVÉ MASTI je v naší starověké židovské kultuře a tradicích, které se udržují v nezměněné podobě po tisíce let.
Jistě, že pro dnešní dobu bylo potřeba receptury na mastičky upravit, ale vy zde v křesťanském světě píšete rok 2019. U nás židů však 5779 od začátku světa novodobého nikoli dobu neandrtálců atd. a od 10. století dle našeho letopočtu se naše počítaní měsíců a let nezměnilo.
Je vše dané podle fází měsíce a slunce.
U nás např. připadá konec roku na první den hebrejského měsíce TIŠRI, což je někdy konec vašeho měsíce září nebo začátek měsíce října.
Neznáme tedy dobu před kristem a po jak říkáte. Víme o ní a řídíme se podle světových zvyklostí. Nikoli i v našem světě.

Možná si řeknete, jak tyto informace souvisí s léčivými produkty.
Odpověď je jednoduchá.
Vše skutečně děláme jako za starých časů a podle tradičních receptur našeho židovského národa ručně a bez chemie.
Žádná z našich mastiček není taková, že projde rychle klinickými testy a vzorkem vybraných lidí, kteří často za úplatu řeknou mě mastička pomohla na to a na to a šup už máme vše potřebné pro povolení produktů prodávat v lékárně a jinde v obchodní síti.
K tomu následuje obrovská reklamní kampaň, kterou zaplatíte Vy jak jinak.

Proto jsem připravila PLEŤOVOU masku, která se však používá i jinak než jako klasická kosmetická maska z obchodu.
Kdo ji zkusil všichni napsali, že pleť byla jemná a jiná a zároveň hojila různé ranky v obličeji na krku atd. neboť účinkují zároveň PRYSKYŘICE, které obsahuje.
Stačí jednou týdně nanést vrstvu jak je běžné u PLEŤOVÉ MASKY nechat 20 minut působit a následně omýt pokožku vlažnou vodou.

Tu samou PLEŤOVOU MASKU ale zároveň můžete použít jako PLEŤOVÝ KRÉM tedy namazat a rozetřít a pokud tak učiníte na noc, PLEŤ si odpočine a regeneruje.
Pokud z opakujete ráno než jdete do ulic PLEŤOVÁ MASKA chrání před vlivy životního prostředi díky PRYSKYŘICÍM a žádné škodlivé látky neproniknou do organismu.
BORŮVKY zároveň vyživují a působí antioxidanty a vzhledem k pronikání účinných látek do organismu zlepšují i zrak.

ANTIOXIDANTY z BORŮVEK totiž působí přímo na kyslíkové radikály ( o tom mluví i kosmetické firmy ), což jsou molekuly v lidském těle zejména v pokožce a rozkládají je dříve než mohou pokožce uškodit a způsobit poškození tkáně tedy právě pokožky.
Vrásky, pupínky, černé tečky a mnoho dalších nehezkých kosmetických vad pleti, které se žádné z nás nelíbí.
Musíme být přece krásné a dokonalé, jak si nás muži vysnili.
Jak nás chtějí mít. Akorát málo který chce tohle všechno platit bez keců….že holky??

Jsou to totiž právě volné kyslíkové radikály v chemické odborné řeči, které se svou strukturou chovají tak, že narušují kolagenová vlákna a zničí pevnost a pružnost naší pokožky.
Díky svému opravdu silnému antioxidačnímu vlivu a schopnostem jsou BORŮVKY ve spojení s PRYSKYŘICÍ z LIBANONSKÉHO CEDRU rovněž zdatným bojovníkem proti rakovině kůže i nádorů v těle neboť pomáhají chránit pokožku poškozenou od slunce a škodlivého UV záření a účinné látky pronikají do organismu.

CEDROVÝ OLEJ se dříve ve starém Egyptě a i v jiných starých kulturách používal k napouštění předmětů, aby byly trvanlivější.
Používal se v určité formě i k balzamování FARAÓNŮ a jejich těla zůstala zachovaná vysušená po dobu tisíců let.

Navíc další látka, a to FLAVONOIDY obsažené v borůvkách stimulují krevní oběh a posilují strukturu kapilár, což jsou takové ty tenké cévky, které řadě z nás praskají v obličeji a nevypadá to moc hezky.
Proto svými účinky zabraňují prasklým žilkám na pokožce a když už se to stane odborný název je KUPERÓZA rychle působí hojivě.
Vznik kuperózy je důsledek znečištěného ovzduší ve městech a častý problém citlivé pleti.

No a nakonec BALZÁM do KOUPELE.

Pokud si dvakrát týdně přidáme dvě až tři polévkové lžíce do koupele, necháme rozpustit a naložíme se do vany na 20 minut máme účinky PLEŤOVÉ MASKY a KRÉMU aplikované na celé tělo.

S pozdravem Vaše holky

Jami, Sophii, Beata a Šárka